page shadow

Strona Główna

Ogłoszenie

 Treningi unihokeja - 2017

poniedziałek 18.30

czwartek 18.30

Bogdan Smardz

...a za nami już finały Wielkopolskiej ligi Unihokeja  juniorów starszych i juniorek młodszych

II miejsce naszych starszych zawodników po dobrym turnieju w Gułtowych 12.06

III miejsce naszych dziewcząt 21.06 w Gorzycach...

GRATULUJEMY PODIUM !!

wkrótce pełne relacje...

.

 


 

 

 

 

 

 




 

 

 


 

 

 

Witaj na stronie głównej

        VI miejsce juniorów młodszych  UKS Refleks

w Finale Mistrzostw Polski      w Gdyni.                

 


Mistrzostwa odbyły się 1/2.04.2017 w Akademickim Centrum Sportowym  Marynarki Wojennej w Gdyni.

 


 


 



  


 

 

 

Aktualności

27

W dniu 26 lutego 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich rozegrany został II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl 2016/2017 w kategorii junior młodszy.

 

 

 UKS BŁYSKAWICA NIECHANOWO

 

 

Organizatorem zawodów był UKS Refleks Gorzyce Wielkie. Turniej został rozegrany systemem ,,każdy z każdym" 3 tercje x15 min.

 

Klasyfikacja końcowa po I Turnieju Juniorów Młodszych :

1.            UKS Błyskawica Niechanowo       9 pkt.   (14 : 4)

2.            UKS Refleks Gorzyce Wielkie       6 pkt.   (11 : 6)

3.            UKS Kopla Paczkowo                 3 pkt.   (8 : 8)

4.            UKS Kołaczkowo                       0 pkt.   (0 : 15)

 

Wyniki rywalizacji II turnieju.

 

1.            UKS Błyskawica Niechanowo 4-3 UKS Refleks Gorzyce Wielkie

   Bramki dla Błyskawicy: Daniel Chudy -1,Dawid Bartłomiejczak -1, Klaudisz Gadziński -1, Jakub Marciniak-1

   Dla UKS Refleks: Radosław Formański -1, Miłosz Bartczak-1, Adam Szwałek -1, Miłosz Bartczak

 

2.            UKS Refleks Gorzyce Wielkie 5-3 UKS Kopla Paczkowo

   Bramki dla UKS Refleks: Radosław Formański -2, Jakub Demel-1, Adam Szwałek-1,

   Dla UKS Kopla:Kacper Pawłowski -2, Filip Pawiński -1.

 

3.            UKS Kopla Paczkowo 3-7 UKS Błyskawica Niechanowo

     Bramki dla UKS Kopla: Filip Pawiński-1,Mateusz Sobczyński -1, Kacper Prządek-1.

     Dla Błyskawicy: Daniel Chudy-2, Dawid Bartłomiejczak -3, Miłosz Marciniak -1, Jakub Marciniak-1