page shadow

Strona Główna

Ogłoszenie

 Treningi unihokeja - 2017

poniedziałek 18.30

czwartek 18.30

Bogdan Smardz

...a za nami już finały Wielkopolskiej ligi Unihokeja  juniorów starszych i juniorek młodszych

II miejsce naszych starszych zawodników po dobrym turnieju w Gułtowych 12.06

III miejsce naszych dziewcząt 21.06 w Gorzycach...

GRATULUJEMY PODIUM !!

wkrótce pełne relacje...

.

 


 

 

 

 

 

 
 

 

 


 

 

 

Witaj na stronie głównej

        VI miejsce juniorów młodszych  UKS Refleks

w Finale Mistrzostw Polski      w Gdyni.                

 


Mistrzostwa odbyły się 1/2.04.2017 w Akademickim Centrum Sportowym  Marynarki Wojennej w Gdyni.

 


 


   


 

 

 

Aktualności

15

 

      Dnia 8 kwietnia 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich odbył się Finał Rejonu Kaliskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt. Na zawody stawiły się szkoły z Doruchowa, SP 1 Koźmina Wlkp., Zbierska, Raszkowa, Kowalewa, Łęki Opatowskiej, Słupi i Gorzyc Wielkich.Mecze zostały rozegrane w dwóch grupach. Z każdej grupy dwie pierwsze drużyny przechodzą do półfinału. Z I grupy awansowały Gorzyce Wielkie i SP1 Koźmin Wlkp., z II grupy Raszków i Łęka Opatowska.  W finale o III miejsce spotkały się drużyny z Łęki Opatowskiej i SP1 Koźmina Wlkp., natomiast o I miejsce walczyły drużyny z Gorzyc Wielkich i Raszkowa. Dziewczyny z naszej szkoły pokonały rywalki i zostały MISTRZYNIAMI  REJONU KALISZ.

Skład naszej drużyny: Marcelina Pietrzak, Klaudia Wolniaszczyk, Julia August, Natalia Zdziebkowska, Wiktoria Kukuła, Zuzanna Wenzel, Dagmara Magoch, Wiktoria Wolniaszczyk, Zofia Kuświk, Julia Kuroszczyk, Wiktoria Dzięcioł, Agata Wolniaszczyk.Najlepszą zawodniczką została Wiktoria Kukuła z Gorzyc Wielkich, najlepszym strzelcem Marcelina Pietrzak z Gorzyc Wielkich a najlepszym bramkarzem Zuzanna Wielebska z Raszkowa.

Do zawodów zawodniczki przygotowała Renata Mądrzak. Wszystkie mecze sędziowali Przemysław Kołodziej i Miłosz Domagała. Puchary i upominki dla „najlepszej bramkarki, zawodniczki i strzelca” ufundował UKS „Refleks” Gorzyce Wielkie i Rada Rodziców Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich , o  dyplomy i posiłek zadbał SZS Rejonu Kalisz. Finał Województwa Wielkopolskiego odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia 2016 roku w Zbąszyniu.  Po rozegraniu wszystkich meczy klasyfikacja ogólna wygląda następująco: